Doradca biznesowy, audytor biznesu i interim manager

Jestem praktykiem z wieloletnim doświadczeniem. Co to znaczy? Moja wiedza została wielokrotnie sprawdzona w praktyce i wiem, jak pokonywać trudności w biznesie.

Mam doświadczenia na stanowiskach kierowniczych i zarządczych i tym samym odnoszę sukcesy w zarządzaniu rozproszoną strukturą pracowniczą w kraju do 70 osób. Zdobyłem też duże doświadczenie na stanowiskach Prezesa spółek finansowych i medycznych.

Moją główną pasją jest rozwój firm, działów handlowych i marketingowych oraz prowadzenie audytów i warsztatów dla grup handlowych. Z powodzeniem pokazuję jak działać, jakie kierunki rozwoju wybierać, jak pozyskiwać klienta i jak skutecznie prowadzić biznes.

„Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn” – Arystoteles

Moja wiedza to Twój sukces

Moje doświadczenie doradcy biznesowego oraz interim managera pozwala zyskać przewagę już na starcie, bo w biznesie rzetelna informacja to podstawa. Podczas audytu biznesowego sprawdzam działanie twojej firmy od podstaw i przedstawiam najlepszą strategię rozwoju. Koncentruję się na wskazaniu optymalnych ścieżek rozwoju twojej firmy.

Sprawdź to – porozmawiajmy o twoim biznesie!

Moje szkolenia i osiągnięcia:

Edukacja

MBA Executive Master of Business Administration
organizowane przez Collegium Humanum- Szkołę Główną Menedżerską w Warszawie

Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu
Tytuł/stopień wykształcenia: Magister (Mgr)
Kierunek studiów: Manager oraz Nauczyciel Wychowania Fizycznego
Okres studiów: 2003 – 2008

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy
Tytuł/stopień wykształcenia: Rzeczoznawca Majątkowy z dziedziny Nieruchomości
Kierunek studiów: Rzeczoznawca Majątkowy
Okres studiów: 2012 – 2013

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Tytuł/stopień wykształcenia: Studia Podyplomowe
Kierunek studiów: Zarządzanie Nieruchomościami
Okres studiów: 2009 – 2011

Certyfikaty

-dyplom uzyskania kwalifikacji wykształcenia dla kandydatów na członków organów nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa (19 ust. 1 pkt 1 lit. C ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. – o zasadach zarządzania mieniem państwowym (Dz.U. z 2018, poz. 1182) – w trakcie

-świadectwo ukończenia studiów podyplomowych (zgodne z przepisami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Polsce i Ustawy Prawo o szkolnictwie Wyższym w Polsce) – w trakcie

-dyplom Apsley Business School w Londynie (Wielka Brytania) – w trakcie

-dyplom uzyskania kwalifikacji wykształcenia menadżerskiego z Akademii wychowania Fizycznego

-certyfikat ukończenia wyższej szkoły bankowej w Bydgoszczy z rzeczoznawstwa majątkowego – nieruchomości

Doradca biznesowy… od strony prywatnej

Sport jest częścią mnie. Nierozerwalnie. Rywalizacja, dążenie do celu, determinacja – te słowa nie są mi obce. Przez wiele lat reprezentowałem Polskę na arenach międzynarodowych. Byłem finalistą Mistrzostw Świata w Japonii (Komatsu) oraz trzykrotnym Mistrzem Europy Dragon Boat.

Zdobyłem wiele tytułów Mistrza Polski w dyscyplinie Kanadyjki. Ukończyłem wiele maratonów i półmaratonów biegowych oraz triatlon. Uczestniczyłem w licznych biegach survivalowych. Sport nauczył mnie pokory i wielu cech, które w sposób konkretny przenoszę do biznesu.

Czy realizuję się poza sportem? Oczywiście! Przez kilka lat grałem w Teatrze Nowym w Poznaniu. Sztuka „Życie jest snem” była dla mnie fascynującą przygodą. W wolnych chwilach czas spędzam w siodle mojego motocykla. Jestem fanem speedway i uwielbiam morsować. Lubię adrenalinę – to mnie napędza!

Kontakt

Telefon

782 240 387

Email

kontakt@szymoncybal.pl

Kontakt

Telefon

782 240 387

Email

kontakt@szymoncybal.pl