Indywidualne konsultacje 
sprzedażowo-marketingowe 
dla placówek medycznych.

Konsultacja sprzedażowo-marketingowa dla lekarzy i pracowników medycznych

Jeżeli szukasz specjalisty do poprawy strategi sprzedaży i marketingu dla lekarzy i placówek medycznych? Dobrze trafiłeś! W związku z powyższym przygotowałem dla Ciebie ofertę ➟ indywidualna diagnoza sprzedażowo-marketingowa

O co chodzi?

* Jedno spotkanie, lub konferencja na Skype albo w Twojej placówce medycznej (+ koszt dojazdu)
* Dwie godziny konsultacji ze mną
* Przed naszym spotkaniem zbiorę wszystkie informacje o Twojej placówce medycznej
* W trakcie spotkania omówimy Twoje wątpliwości, wskażę kierunki rozwoju  dla Twojej przychodni czy gabinetu lekarskiego.

To na dobry początek naszej współpracy. Będzie to okazja byś podjął decyzję czy jestem godnym zaufania partnerem w Twoim biznesie.

Jeśli jesteś zainteresowany odezwij się
? kontakt@szymoncybal.pl
☎️ + (48) 782-240-387

Co mogę jeszcze dla ciebie zrobić?

 • Pomogę w rozwoju marketingu dla placówki medycznej i sprzedaży oferowanej przez nie usług
 • Przeprowadzę Audyt – Diagnoza stanu faktycznego placówki medycznej i wskazanie rekomendacji dalszego rozwoju

Projekty

 • Strona www – placówek medycznych z zachowaniem prawnych aspektów
 • Logo – stworzę dla Ciebie idealne rozwiązanie które będzie budziło zaufanie Twoich pacjentów
 • Produkcja mebli medycznych z certyfikatami medycznymi
 • Fotografia – możemy stworzyć profesjonalną sesję zdjęciową dla Twojej placówki medycznej jak również personelu
 • Copywriting medyczny – stworzę dla Ciebie blog i wpisy w social mediach i pokieruję contentem sprzedażowym
 • Finansowanie dla lekarzy ( leasing, kredyt )
 • Wyposażenie gabinetów lekarskich ( meble medyczne, meble szpitalne, meble protetyczne
 • Social media- pokaż się klientom z profesjonalnej strony (Facebook, Instagram, etc)
 • Google Ads/ analitics – pełna kontrola nad przepływem potencjalnych klientów przez twoją placówkę oraz co miesięczne raporty z wykonanych działań
 • Kampanie – jednorazowe – wskażemy pomysły na jednorazową kampanię reklamową dla Twojej placówki
 • Stała wspólpraca i monitoring działań sprzedażowo marketingowych

Oferta dodatkowa

Warsztaty – podstawowe zadanie warsztatów polega na ustaleniu priorytetów w firmie i zaplanowaniu strategii jej rozwoju. Prowadzę dialog, dzielę się wiedzą, zadaję pytania. Wszystko po to, by dokładnie poznać Twój biznes. Wspólnie stawiamy diagnozę, planujemy i przygotowujemy firmę do wdrożenia nowego planu.

Doradztwo – współpraca w pewnym odcinku czasowym (ok. 1 miesiąc lub dłużej). W tym czasie pracuję z Tobą i Twoim Zespołem po to, by osiągnąć założone cele – zgodnie z ustaloną wcześniej tabelą kosztową. Efekty takiej współpracy są bardziej trwałe i zdecydowanie mocniej przyczyniają się do osiągnięcia sukcesu.

Doradca zarządu – Interim manager – w tym przypadku zatrudniasz mnie na ustalone stanowisko po to, bym zrealizował założone wcześniej cele. Odpowiedzialność za efekty ponoszę osobiście. Sam dobieram stosowne metody i środki. Ten sposób pokazuje, że można bardzo szybko odnieść sukces.

Networking

Wsparcie rozumiane bardzo szeroko. Potrzebujesz kontaktu biznesowego w jakieś branży? Masz problem w przebiciu się przez ścianę kontaktów korporacyjnych? Potrzebujesz kontaktu do osoby decyzyjnej w danej firmie? Odezwij się do mnie! Współpracując ze mną poznasz ludzi z różnorodnych branż. Tych specjalistów sprawdziłem w działaniu.

Moim zadaniem jest pomoc w dopasowaniu odpowiednich fachowców do Twojego biznesu.
Wysłucham Cię i wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu rozpoczniesz współpracę z osobą godną zaufania, na którą można liczyć. W biznesie ta cecha jest na wagę złota.

Rekomendacje pozwalają uniknąć wielu błędów i oszczędzają Twój czas. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele razy podejmując jakąś decyzję, niekoniecznie biznesową, skorzystałeś z czyjegoś polecenia? A gdyby tak ktoś zarekomendował Twoje usługi? Dzięki temu zdobywasz klienta, który wie, że jesteś doświadczonym fachowcem.

Moja baza specjalistów z różnych dziedzin jest do Twojej dyspozycji. Możesz skorzystać z tego potencjału i rozwijać biznes ze sprawdzonymi ludźmi. Budowanie wartościowych kontaktów wymaga sporo czasu, jednak taka postawa przynosi doskonałe rezultaty.

Inspiracje

Rozmowy, spotkania z innymi ludźmi, kontakty biznesowe dają Ci szansę na poznanie różnych metod pracy, sposobu budowania relacji z klientami i radzenia sobie z problemami. To cenne źródło inspiracji!
Moją bazę networkingową tworzą ludzie działający z pasji. Każda z tych osób to indywidualna historia, inne doświadczenia i poglądy. Budując własną sieć kontaktów poszerzam swoją osobistą perspektywę. Zyskuję też nowe możliwości. To wszystko może mieć wpływ również na Twoją firmę. Chętne podzielę się moimi doświadczeniami. Wspólnie rozwiniemy Twój biznes. W jakim stopniu? Decyzja należy do Ciebie.

Inna forma współpracy

Chcesz ze mną współpracować a nie znalazłeś dla siebie odpowiedniej oferty?
Napisz do mnie! Zrobię wszystko by Ci pomóc! Jeśli osobiście nie będę wstanie tego zrobić, wskażę odpowiednie osoby. Z nimi Twój biznes zyska nowe możliwości.

W tych kwestiach
mogę Ci pomóc

Sprzedaż

Software house

Marketing

Kredyty i faktoring

Generowanie Leadów

Windykacja

+

Negocjacje

Nieruchomości

Optymalizacje

Rodo

Często zadawane pytania

Podczas rozmowy ustalamy dni audytu, konkretną kwotę i czas wykonania. Pełne rozliczenie następuje przed wizytacją w Twojej firmie, na podstawie FV przesłanej drogą e-mailową. Nie zaskoczą Cię dodatkowe koszty!

Ceny za godzinę pracy są takie same dla wszystkich. Kwota całkowita jest uzależniona od wielkości prac przeprowadzonych w firmie tzn.: od ilości godzin spędzonych w przedsiębiorstwie w trakcie weryfikacji.

TAK! Po przeprowadzonej weryfikacji i wskazaniu kierunków rozwoju możemy przejść na formę abonamentową. Ustalamy ilość godzin, w których będę do Twojej dyspozycji. W tym czasie zajmę się kontrolą przebiegu dalszej ścieżki rozwoju Twojej firmy.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do start’up’ów, mikroprzedsiębiorstw oraz MŚP. Rozważę również współpracę z większymi firmami.

Wszystko uzależnione jest od wielkości firmy. W jednym przypadku wystarczy 8 godzin, czyli cały dzień pracy. W innych proces ten może potrwać nawet 7 dni lub więcej.

Kontakt

Telefon

782 240 387

Email

kontakt@szymoncybal.pl

Kontakt

Telefon

782 240 387

Email

kontakt@szymoncybal.pl