Pozycjonowanie 
stron internetowych
i optymalizacja SEO.
Projektowanie 
stron i sklepów 
internetowych.

Moja oferta dla Ciebie:

Wiedza i doświadczenie

Mobilna wersja strony

U

Wyższa pozycja w Google

Wsparcie i dalszy rozwój

Jeśli jesteś właścicielem firmy, to prawdopodobnie wiele razy myślałeś o stworzeniu własnej strony internetowej. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że stworzenie strony WWW, jej utrzymanie i aktualizacja to zajęcie bardzo czasochłonne, a przede wszystkim kosztowne. Czy posiadanie strony internetowej może mieć pozytywny wpływ na Twój biznes? Oczywiście, że tak. Poniżej napiszę dlaczego tak sądzę.

Strona internetowa oprócz tego, że daje możliwość pozyskania potencjalnych klientów o ofercie i promocjach może także w znaczący sposób wpłynąć na poprawę Twojej wiarygodności w sieci i tym samym wzbudzić zaufanie wśród potencjalnych klientów. W dzisiejszych czasach wiele osób zanim dokona jakiegokolwiek zakupu czy zdecyduje się na nasze usługi szuka w Internecie opinii na jej temat. W ten sposób potencjalny klient może szybko zdecydować czy dana firma jest godna zaufania. Zamieszczając pozytywne opinie o firmie zwiększasz zaufanie wśród swoich potencjalnych klientów.

Daj się znaleźć w sieci!

Wyszukiwarka Google powstała po to, aby katalogować wszystkie informacje zawarte w internecie i prezentować je użytkownikom po wpisaniu konkretnego zapytania. Ta idea okazała się bardzo trudna do osiągnięcia. Weryfikacja, która strona spełni wszystkie oczekiwania internauty, a która z nich jest bezwartościowa, okazała się skomplikowanym procesem. Dlatego od ponad 20 lat algorytmy oceniające zawartość witryny są nieustannie udoskonalane.

Pozycjonowanie w Mapach Google

Często w wynikach wyszukiwania wyświetlanych przez Google, ponad tzw. wynikami organicznymi, znajdują się Mapy Google (Google My Business). Wyróżniają się one na tle innych odpowiedzi na zapytania (organic, Google Ads) tym, że zajmują sporo miejsca i prezentują np. ceny za nocleg, miniatury zdjęć oraz średnią ocen. Statystyki potwierdzają popularność Google My Business wśród użytkowników – dobrze zoptymalizowana wizytówka średniej wielkości hotelu miejskiego osiąga w skali miesiąca kilka tysięcy wejść na stronę obiektu!

Przestań być niewidoczny!

Poprzez stworzenie własnej strony internetowej, firma może szybko stać się widoczna dla ludzi, poszukujących konkretnych towarów lub usług. Z przeprowadzonych badań wynika że potencjalni klienci przeszukują Internet i robią rozpoznanie online, zanim dokonają zakupu towaru bądź usługi w tradycyjny sposób.
Poniżej trzy główne zalety z posiadania własnej strony internetowej:

Funkcja wizerunkowa:

– podnosisz wiarygodność swojej firmy.
– wyróżniasz się w internetowym tłumie,
– kreujesz nowy wizerunek w oczach klientów oraz konkurencji,
– jesteś postrzegany jako nowoczesny przedsiębiorca – budzisz większe zaufanie,

Funkcja informacyjna:

– dzielisz się informacjami na temat działalności swojej firmy,
– firma staje się bardziej rozpoznawalna, przyciąga uwagę,
– dajesz się poznać i znaleźć szerszemu gronu klientów,
– przedstawisz pełną ofertę swoich usług i towarów.
– Twoja firma jest widoczna w Internecie,

Funkcja promocyjna:

– zwiększa zasięg Twojej oferty na cały kraj.
– strona w internecie to najtańsza forma reklamy, inwestycja, która się zwraca,
– poszerza zasięg wpływów i pole działania firmy, łatwiej dotrzesz do nowych klientów,

Tak więc jeśli jeszcze nie posiadasz strony internetowej, a chciałbyś ją stworzyć to jesteś we właściwym miejscu. Napisz lub zadzwoń do mnie i powiedz czego potrzebujesz a prześlę Ci niezwłocznie wycenę projektu. Zrobię wszystko aby Twoja strona internetowa była jak najszybciej gotowa do działania i przynosiła systematyczne zyski dla Twojej firmy. Zrealizuje Twój projekt od początku do końca.

Kontakt

Telefon

782 240 387

Email

kontakt@szymoncybal.pl

Kontakt

Telefon

782 240 387

Email

kontakt@szymoncybal.pl

5 kroków do sukcesu

Rozmowa

Zadzwoń do mnie lub napisz. To nic nie kosztuje. Opowiem Ci, co mogę dla Ciebie zrobić.

Spotkanie

Po wstępnych, telefonicznych ustaleniach przyjadę do Twojej firmy, by świeżym spojrzeniem wykonać kompleksową weryfikację działów wskazanych przez Ciebie.

Prezentacja

Po ustaleniu ilości dni audytu przedstawię w formie prezentacji DIAGNOZĘ przed TOBĄ i wskażę moje rekomendacje oraz kierunki rozwoju.

Rekomendacja

Po prezentacji wskażę moich zaufanych specjalistów do zadań specjalnych by Twój biznes wnieść na wyższy poziom.

Szansa i Rozwój

Każdego klienta traktuję indywidualnie jeśli uznasz, że mam kontrolować przebieg rekomendacji mogę stać się Twoim Doradcą na abonamencie.

Masz pytania?

Napisz do mnie skontaktuje się z Tobą jak najszybciej.

Zgoda marketingowa

Polityka prywatności