Sprawdź moje rekomendacje 
I umów się na rozmowę

Szymon Cybal, świetny fachowiec od poukładania działań sprzedażowo-marketingowych, człowiek – Orkiestra, specjalista od spraw niemożliwych. Praca z Nim to wszechstronny rozwój. Polecam współpracę z Szymonem.

Kamil Młodystach
IT manager, Project Manager

Szymon jest bardzo charyzmatycznym strategiem biznesowym, który potrafi wydobyć z ludzi to, co jest w nich najcenniejsze i najlepsze. Wielki człowiek ze wspaniałą postawą wobec życia, pełen energii, którą zaraża innych, Tysiące pomysłów na rozwój firm i zwiększanie zarobków. Z całego serca polecam każdą współpracę z Szymonem Cybal

Marek Mikrut

Prezes Zarządu, meritumkredyt sp. z o.o.

Duch sportowca, który zagrzeje do walki i działania nawet najbardziej przyklejonego do fotela pracownika biurowego. Otworzy mu perspektywy na rozwój, poczucie własnych możliwości, pokazując mu, że potrafi zmienić efekty własnej pracy na lepsze przez systematyczność i konsekwencję.

Krzysztof Stachlewski

Software Development Services. Software Architect. Systems Analyst. PostgreSQL. Python

Rekomenduję współprace z panem Szymonem Cybal za usługi doradcze w zakresie procesu sprzedażowego pod kontem podniesienia jego efektywności. Usługa polegała na: przegląd kluczowych procesów sprzedażowych, analizie i rekomendacji zmian, przeglądzie struktur kadrowych, analizie i rekomendacji oraz dostosowaniu procesu rekrutacyjnego, wdrożeniu zaproponowanych zmian wdrażając w/w procesy i tworząc efektywność. Współpraca została wykonana z najwyższą starannością. Z czystym sumieniem rekomenduję Pana Szymona.

Marta Ozga
OZGA Consulting Company

Firma KnowHow.Center współpracowała z p. Szymonem Cybal w momencie rozwoju początkowego firmy. Nasza firma zajmuje się wprowadzaniem do przedsiębiorstw systemu zarządzania wiedzą i z całą pewnością mogę zarekomendować usługi p. Szymona związane z budową działu sprzedażowego na terenie kraju. Zważywszy na szerokie kontakty networkingowe umiejętnie potrafił pozyskać znaczące dla naszej firmy kontakty. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi p. Szymona Cybal.

Łukasz Nożewski
Dyrektor ds. Rozwoju, KnowHow.Center

CF Centrum Medyczne Jerzykowo (…) z przyjemnością chciałaby zarekomendować usługi pana Szymona Cybala. Początek naszej współpracy rozpoczął się w momencie, gdy Centrum Medyczne potrzebowało osoby odpowiedzialnej za budowanie wizerunku przychodni, (…) wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z lekarzami oraz z osobami współpracującymi z Centrum, jak również pod katem tworzenia procedur i polityki naszej firmy. (…) Pana Szymona cechuje ogromne zaangażowanie, profesjonalizm oraz kreatywność, dzięki której cały czas powstają nowe pomysły służące rozwojowi firmy.

Bartosz Fellman
Członek zarządu, CF Centrum Medyczne Jerzykowo

Pan Szymon Cybal jest osobą ambitną, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje zwiększając w ten sposób sieć kontaktów networkingowych. W czasie pracy w firmie Automat System sp. z o.o. wykorzystał wszelkie możliwe kontakty na zdobycie dodatkowych klientów dla naszej spółki co z powodzeniem dalej wykorzystujemy. ( …) Ma wysokie umiejętności interpersonalne – łatwo nawiązuje kontakty, a w swoim zespole wytworzył atmosferę wzajemnej pomocy i zrozumienia. Zachęcał pracowników do dzielenia się wiedzą i wprowadził procedury, które ten proces znacznie ułatwiły. (…) Projekty, które rozpoczął dla firmy są w dalszym ciągu realizowane z sukcesem i zapewniły wzrost sprzedaży o 200%.

Jarosław Borowski
Prezes Zarządu Automat System sp z o.o.

Pan Szymon Cybal pokierował w OKCode działaniami, które wydatnie przełożyły się na lepsza organizację pracy w naszej firmy, rozwój osobisty kluczowych osób, w tym lepszy podział czasu miedzy pracę, odpoczynek, obowiązki domowe i aktywność fizyczną. Jako Interim Manager Pan Szymon wspomaga nas na co dzień radami podczas podejmowania istotnych decyzji, przy negocjacjach z kontrahentami oraz zatrudnianiu pracowników. wdrożyliśmy tez wspólnie nowy program poszukiwania klientów na terenie Europy. Bez wątpienia polecam usługi Pana Szymona Cybal jako Interim Managera.

Krzysztof Stachlewicz
Prezes Zarządu Komplementariusza OkCode sp. z o.o. sp.k.

Szymon jest osobą pełną pozytywnej energii, z duża swoboda komunikacyjną dzięki czemu szybko i łatwo nawiązuje kontakty interpersonalne. W relacjach biznesowych ujmuje swoim partnerskim podejściem, budując szybko nić wzajemnego zaufania.
Potrafi pracować zarówno samodzielnie, jak i w grupie – gdzie przykłada dużą wagę do kultury pracy opartej na wzajemnej pomocy i zrozumieniu. Szymon jest osobą, której z powodzeniem można powierzyć realizacje licznych i wymagających zadań!!!

Bartłomiej Skorczyk
Head Of Business Development at Nedilo

Szymon to bardzo konkretny i zdecydowany manager. Dokładnie wie, jak prowadzić działania w firmie i potrafi zarządzać zróżnicowaną grupą ludzi. Trafnie podejmuje decyje. Nastawiony na osiąganie realnych celów, które sobie wytycza. Wie, że prowadzenie spójnych działań w firmie prowadzi do suckesu. Każdy, kto miał możliwość współpracy z Szymonem mógł się przekonać o jego wiedzy i mądrym podjeściu do wielu spraw. Bardzo lubię jego życzliwość i otwartość na drugiego człowieka, oby więcej takich osób w naszym otoczeniu

Agnieszka Wnuk
Doradca LinkedIn / Social Selling / Marketing B2B / Copywriter / Marketing w branży przemysłowej / LinkedIn Local

Kreatywny, skupiony na celu, wszechstronny manager sprzedaży.

Piotr Maciągowski
CEO w e-Kancelaria Grupa Prawno Finansowa sp. z o.o

Godny polecenia sumienny i pracowity kolega z zespołu. Uśmiechnięty i chętny do pomocy. Zawsze przygotowany merytorycznie i z głową nabitą dobrymi pomysłami na biznes. Nie masz czasu do stracenia? Współpracuj z Szymonem!

Piotr Żejmo
Dyrektor oddziału w Synteza S.C.sp. z o.o

Kontakt

Telefon

782 240 387

Email

kontakt@szymoncybal.pl

Kontakt

Telefon

782 240 387

Email

kontakt@szymoncybal.pl